Świętujemy 20 lat Fobaro Extrem

Przez 20 lat pracowaliśmy na opinię godnego zaufania partnera biznesowego. Dostarczyliśmy kleje przemysłowe oraz urządzenia do ich aplikacji ponad 120 000 razy. Od samego początku przyświeca nam idea działania w zgodzie z najwyższymi standardami technicznymi i etycznymi.

To było pracowite 20 lat – wdrażaliśmy nowe technologie, rozszerzaliśmy asortyment, rozbudowaliśmy logistykę, skracając czas oczekiwania na dostawy produktów, zdobywaliśmy nowych klientów i nowe rynki, rozwiązując coraz to nowe wyzwania. To dzięki nim dziś jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych i wiarygodnych dostawców w swojej branży i możemy, zamiast dorównywać do standardów, tworzyć je.

Nasz rozwój zależał – i nadal zależy – od współpracy zespołu doświadczonych specjalistów, którzy, opiekując się naszą firmą, troszczą się o Państwa przedsięwzięcia. Nawiązaliśmy cenne kontakty biznesowe, które pozwalają nam zarówno zachowywać wysoką jakość obsługi i obniżać cenę usług. Stworzyliśmy od podstaw własny zespół doradców, który jest w stanie rozwiązać każdy Państwa problem.

Dziękujemy!

Chcemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim naszym Klientom. Za inspirację, której dostarczały nam najtrudniejsze wyzwania, za zaufanie, którym darzyliście nas Państwo bez względu na sytuacje gospodarczą i z wyrozumiałość, kiedy 20 lat temu zawieraliśmy pierwsze transakcje. To właśnie Państwo pozwoliliście nam zdobyć pozycję potentata na rynku i to dzięki Państwu mamy świadomość, że Fobaro-Extrem rozwija się we właściwą stronę.

Zapraszamy!

Z okazji dwudziestolecia działalności przygotowaliśmy kilka specjalny ofert, z których możecie Państwo skorzystać już teraz – wiele z nich to propozycje skierowane wyłącznie do wąskiego grona odbiorców, w ramach podziękowań za wszystkie udane transakcje, które przeprowadziliśmy do tej pory.

W celu otrzymania oferty promocyjnej należy wpisać adres e-mail i kliknąć w przycisk 'świętuj z nami'.